Стабилизаторы напряжения Стабилизаторы напряжения
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань

Відключення живлення у централізованій мережі часто стає причиною виходу з ладу побутової техніки. Також це робить непотрібною систему сигналізації, відеоспостереження, медичне обладнання. Для того щоб уникнути таких наслідків, необхідно замовити джерело безперебійного живлення. В Україні такі прилади успішно застосовують у багатьох сферах побутових і виробничих напрямків. Основна їх функція – подача живлення при відключенні основного джерела. Для підключення побутової техніки його можна використовувати з однофазним стабілізатором напруги.

Принцип ДБЖ

В основі роботи джерела безперебійного живлення лежить акумулятор. Він є частиною єдиної електричної схеми приладу. У стандартному режимі ДБЖ заряджає вбудовану акумуляторну батарею, здійснюючи підготовку до можливого включення її в роботу.

Також можна придбати сучасні моделі, що мають функцію транзитного режиму. В такому випадку харчування проходить через ступінчастий трансформатор, що виконує роль стабілізатора напруги. Переваги такої конструкції у швидкому реагуванні на зміни напруги мережі. Також завдяки стабілізації батарея використовується значно рідше, що зберігає її ресурс і подовжує термін служби.

Види джерел безперебійного живлення

В Одесі сьогодні доступні ДБЖ трьох основних типів:

 1. OFF-Line. Мають низьку ціну. В роботу такі ДБЖ включаються тільки при відсутності напруги в основній мережі. Стабілізація електроенергії, що подається такими приладами неможлива. Працюють безшумно. При виборі основним фактором стає ємність вбудованого акумулятора. У нашому магазині доступні до купівлі моделі від Eleks.
 2. Лінійно-інтерактивні. Мають функціонал ДБЖ і стабілізатора напруги. Можна придбати модель з вбудованою і зовнішньою батареєю. Окремі конструкції видають правильну і спотворену синусоїду, причому в першому випадку вартість буде вище. Це пояснюється використанням більш складного інвертора. Прилади з перекрученою синусоїдою не можна використовувати для подачі живлення на електродвигуни.
 3. ON-Line. Прилад з підвищеною функціональністю. Діапазон робочої напруги – від 0,2 кВт до 100 кВт. Є повноцінною системою аварійного живлення для електроприладів. При включенні в мережу виконує комплексну перевірку напруги, що надходить – частоту, правильність синусоїди. Здійснює фільтрацію перешкод і безступінчасту стабілізацію вихідного струму. Подібні моделі варто замовити, якщо необхідна підтримка найбільш вимогливої техніки. З мінусів варто відзначити високу ціну і відчутне нагрівання при роботі.

При виборі певного типу ДБЖ варто спиратися на вимоги підключеної до мережі техніки. Для високоточного обладнання краще замовити ON-Line варіант. Якщо ж мова про побутові електроприладі, можна купити доступну OFF-Line модифікацію.

Чому варто купувати ДБЖ у нас?

При замовленні джерела безперебійного живлення в Одесі вигідно звертатися до наших послуг. Ми поставляємо високоякісну техніку від Eleks. Бренд виконує повний цикл виготовлення та зборки готових ДБЖ, стабілізаторів напруги однофазного і трифазного типу. Від нас ви отримуєте:

 • адекватну вартість будь-яких моделей ДБЖ;
 • оперативну доставку по всій території Україні кур'єрською службою Новою Поштою безкоштовно;
 • можливість оплати готівкою і безготівково;
 • умови співробітництва, що відповідають закону «Про захист прав споживача».

Висока якість і витривалість приладів виробництва Eleks дозволять підтримувати робочий стан електроприладів тривалий час.

Вгору
Стабилизаторы напряжения